• Kategorie
  • Parametry
  • Zegarki Rubicon męskie na bransolecie

Współczesny mężczyzna powinien dbać o elegancję. Nienaganny strój to nie wszystko – liczą się też efektowne dodatki. Takie zaś może zapewnić firma Rubicon, której zegarki sklep Handlomania ma w swojej ofercie. Modele męskie na bransolecie prezentują się wyjątkowo intrygująco i dodają szyku noszącemu je mężczyźnie.

Prezentowane zegarki są kompozycją klasycznego wzornictwa z nowoczesnymi akcentami. Masywne bransolety i solidne koperty łączą się z barwnymi tarczami, na których znajdują się nie tylko dwie-trzy podstawowe wskazówki, ale i datownik czy inne plansze praktycznych funkcji. Często modele te są również wodoszczelne, dzięki czemu nie trzeba obawiać się zachlapania, a w wielu przypadkach – także pływania z nimi.

Wysokojakościowe materiały, doskonałe dopasowanie, ciekawy design – to wszystko czyni z nich idealne produkty dla mężczyzn, którzy żyją dynamicznie i lubią dobrze wyglądać. Zegarek męski na bransolecie marki Rubicon będzie świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Duży atut stanowi cena - jak zawsze w Handlomanii, jest ona więcej niż atrakcyjna!

Zegarek męski RUBICON RNDC58   Oficjalna Polska dystrybucja - produkt oryginalny   Opis produktu: Producent: RUBICON
Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 0.25 kg.
499.00 -18% 408.00