• Kategorie
  • Parametry
  • Żelazka parowe

Nawet najlepszy strój prezentuje się źle, jeśli jest wygnieciony. Dlatego dobre żelazko to podstawowy element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Wybierając wysokojakościowy produkt, zazwyczaj wystarczy wykonać nim tylko kilka ruchów, by zaraz cieszyć się idealnie gładkimi ubraniami.

Prezentujemy żelazka parowe najlepszych producentów. Wśród nich dostępne są m.in. sprzęty pochodzące od takich marek jak Bosch, Gorenje, Tefal czy Philips. Wysoce praktyczne, a także ciekawe w swoim designie sprawiają, że prasowanie staje się prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie znajdują się zwykłe żelazka oraz modele ze stacją dokującą. To gwarantuje większy komfort użytkowania. Z drugiej strony proponujemy również urządzenia przeznaczone do prasowania pionowego, kiedy element garderoby zawieszony jest na wieszaku.

Przeglądając całą naszą ofertę, z pewnością odnajdzie się urządzenie, które odpowiada konkretnym kryteriom. Żelazka parowe z asortymentu Handlomanii są nie tylko funkcjonalne i mało awaryjne, ale i dostępne w przystępnych dla klienta cenach.

Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 1.3 kg.
121.00
Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 1.9 kg.
353.00