• Kategorie
  • Parametry
  • Zegarki Pacific

Dobry zegarek na każdą okazję? Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę marki Pacific. Opinie o tej firmie są niemal jednoznaczne – dostarcza ona znakomite produkty, ciekawie prezentujące się w najróżniejszych stylizacjach, a przy tym niezawodne i wysoce funkcjonalne. Producent ten tworzy szereg różnych czasomierzy męskich, wśród których są dostępne modele męskie, jak i na paskach, w tym parcianych.

Dostępne w asortymencie sklepu internetowego Handlomania zegarki Pacific to zdecydowanie wybór dla osób lubiących wyraziste ozdoby. Klasyczna bransoleta i koperta łączą się często z bardziej nowoczesną i różnobarwną tarczą. Z drugiej strony tradycyjna plansza i materiałowy, kolorowy pasek również prezentują się bardzo efektownie.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Gwarantujemy, że każdy zegarek marki Pacific spełni pokładane w nim nadzieje. To połączenie nowoczesnego i klasycznego wzornictwa z wysoką funkcjonalnością i trwałością. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie o produktach tej firmy.

Zegarek Męski PACIFIC FEXIR Oficjalna Polska dystrybucja - produkt oryginalny   Opis produktu: Producent: Pacific Model: Fexir
Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
149.00 -34% 98.00
Zegarek Męski PACIFIC KLASYK Parciany Oficjalna Polska dystrybucja - produkt oryginalny   Opis produktu: Producent: Pacific Model: Klasyk
Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
139.00 -38% 86.00