• Kategorie
  • Parametry
  • Wzmacniacze sygnału

W przypadku, gdy przy korzystaniu z naziemnej telewizji cyfrowej, pojawiają się problemy z odbioru TV, istnieją urządzenia, które ten kłopot niwelują. Oferowane przez sklep Handlomania wzmacniacze antenowe gwarantują polepszenie jakości odbieranego sygnału telewizyjnego. Dzięki temu można cieszyć się przejrzystym obrazem i doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń.

Problemy z telewizją DVB-T mogą pojawić się z różnych przyczyn – najczęściej wynikają one ze zbytniego oddalenia odbiornika od nadajnika. Z drugiej strony przyczyn trudności z odbiorem należy dopatrywać się też w sytuacji, gdy różne sygnały się na siebie nakładają lub istnieją inne czynniki, zakłócające ich przesył. Wzmacniacz antenowy skutecznie zwiększa zasięg odbiornika, niwelując powyższe kłopoty.

W naszym asortymencie dostępne są nie tylko urządzenia do polepszania sygnału antenowego, ale również jego rozdzielania (tzw. splittery). Dzięki temu można podłączyć do jednej anteny kilka odbiorników, pozwalając w ten sposób na oglądanie telewizji naziemnej w kilku pomieszczeniach naraz.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny