• Kategorie
  • Parametry
  • Sokowirówki

Świeżo wyciśnięty sok to świetny pomysł zarówno na dodatek do śniadania, jak i napój w upalny dzień. Spożywanie w takiej postaci bogactwa witamin oraz innych mikro- i makroskładników z różnych owoców czy warzyw przyniesie znakomite rezultaty! Dlatego we współczesnej kuchni sokowirówka jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia – szczególnie gdy chce się dbać o zdrowie.

W asortymencie sklepu internetowego Handlomania dostępne są dobre sokowirówki najróżniejszych firm. Proponujemy akcesoria takich marek jak Panasonic, Bosch czy Tefal. Ciekawym rozwiązaniem jest też model z blenderem, pozwalającym uzyskać pyszne i odżywcze koktajle. Dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń w kuchni, atrakcyjne rozwiązanie stanowi sokowirówka w wersji mini. Zajmuje niewiele miejsca, a w razie potrzeby – nie będzie problemu ze schowaniem jej do szafki.

Atutem prezentowanych produktów jest nie tylko możliwość spożywania świeżych i zdrowych soków, ale i niskie ceny. Dzięki temu każdy może bez problemu zaopatrzyć się we własne akcesorium tego typu! W ofercie dostępne są też sokowirówki przeznaczone wyłącznie do cytrusów.

Wysyłka 1-3 dni robocze
Dostępność Mało
Waga 3 kg.
166.00
Ten produkt jest aktualnie niedostępny