• Kategorie
  • Parametry
  • Plecaki

Piesza wędrówka nie obejdzie się bez odpowiedniego ubrania, obuwia, ale i plecaka. Pojemny i wygodny bagaż to jeden z najważniejszych warunków, by cała wyprawa się udała. Ważne też, by dobrać jego litraż stosownie do długości całego wyjazdu czy szlaku.

Odpowiednie na różne warunki plecaki sportowe można znaleźć w ofercie sklepu Handlomania. Proponujemy produkty marki FRENDO, która zadbała o to, aby jej wyroby spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Outdoor to jeden z najchętniej wybieranych sposobów spędzania czasu. Zarówno wyjazdy turystyczne, jak i podróże po okolicznych trasach, stały się atrakcyjną formą aktywności fizycznej, łączącej w sobie ruch z przebywaniem na świeżym powietrzu i zwiedzaniem niezwykłych miejsc.

Dobry plecak sportowy powinien być nie tylko pakowny (odpowiednio do długości szlaku i rozlokowania punktów zaopatrzenia). Musi umożliwiać odpowiednie wyregulowanie, a także być wygodny w użytkowaniu. Prezentowane modele to wysokiej jakości, wykonane z trwałych materiałów plecaki. Przemyślana konstrukcja każdego z nich daje łatwy dostęp do spakowanych rzeczy.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny
Ten produkt jest chwilowo niedostępny
Ten produkt jest chwilowo niedostępny