• Drukarka etykiet Brother QL-820NWB, Termiczna, Wi-Fi, czarno/biała

Symbol: QL820NWBZW1
Brak towaru
844.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 0
InPost Kurier 0
Kurier Pocztex 48 0
Dostępność Brak towaru
Waga 2.66 kg

QL-820NWB to profesjonalna termiczna drukarka etykiet. Oferuje wysoką prędkość drukowania 110 etykiet na minutę lub 176 mm na sekundę w czerni i bieli oraz 24 mm na sekundę w dwóch kolorach. Szerokość obsługiwanego nośnika wynosi od 12 do 62 mm, maksymalna długość wydruku wynosi 1 m, a szerokość 58 mm. Model drukuje na pojedynczych taśmach papierowych i plastikowych o długości 30,48 m lub 15,24 m, a także na ciętych etykietach. QL-820NWB drukuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym, co pozwala wyróżnić ważne informacje na produkowanych etykietach. Dwukolorowe drukowanie jest możliwe dzięki specjalnej taśmie samoprzylepnej. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz LCD zintegrowany z panelem sterowania. Zapewnia wygodny sposób drukowania etykiet z własnej wbudowanej pamięci bez konieczności łączenia się z komputerem.

QL-820NWB może być również stosowany w sklepach detalicznych do drukowania etykiet na towarach, półkach sklepowych i ekspozytorach. Jest to również rozwiązanie dla producentów żywności i restauracji: poprawia produkcję oznaczeń z informacjami o datach ważności, alergenach i adresach dostawy. QL-820NWB jest wyposażony we wbudowaną gilotynę, która umożliwia szybkie cięcie drukowanych oznaczeń. Dzięki wielu obsługiwanym interfejsom oferuje łatwą obsługę. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC i Mac oraz urządzeniami mobilnymi na platformach Android i iOS. Może pracować w sieciach Wi-Fi (jest kompatybilny z usługą AirPrint) lub można go podłączyć przez interfejs USB. Model oferuje również obsługę przewodowej łączności Ethernet i Bluetooth. Drukarka QL-820NWB jest kompatybilna z oprogramowaniem P-touch Editor i umożliwia kompleksowe projektowanie etykiet na komputerach PC i Mac. QL-810NWB ma również wbudowane oprogramowanie P-touch Editor Lite, które pomaga użytkownikom projektować i edytować etykiety i nie wymaga instalowania oprogramowania ani sterowników. Użytkownikom tej drukarki firma Brother udostępniła szereg narzędzi programistycznych dla platform Windows, Android i iOS, których można użyć do tworzenia własnych aplikacji do drukowania etykiet obsługiwanych przez urządzenie. Drukarka etykiet QL-820NWB może być zasilana z zewnętrznego źródła zasilania lub opcjonalnej baterii.

W zestawie z zasilaczem i kablem zasilającym, kablem USB, 100 przyciętymi etykietami adresowymi i taśmą do druku dwukolorowego o wymiarach 62 mm x 5 metrów. Po rejestracji na stronie www.brother.pl urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją.

 

Specyfikacja:

  • metoda druku termiczna
  • gilotyna
  • rozdzielczość druku 300 x 600 dpi
  • szybkość druku do 176 mm / sek
  • możliwość druku kodów kreskowych
  • druk pionowy, druk w poprzek
  • obsługa taśm o szerokościach 12, 17, 23, 24, 29, 38, 39, 50, 62
  • komunikacja USB (2.0 typ B), Wireless, Ethernet, Bluetooth
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie