• Drukarka etykiet Brother PT-D600VP, biurkowa

Symbol: PTD600VPZW1
Gwarancja (m-c): 24
Brak towaru
566.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka 1-3 dni robocze
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 0
InPost Kurier 0
Kurier Pocztex 48 0
InPost Paczkomaty (pobranie) 9.9
InPost Kurier (pobranie) 9.9
Dostępność Brak towaru
Waga 3.02 kg

PT-D600VP to profesjonalna biurkowa drukarka etykiet. Model umożliwia drukowanie trwałych etykiet, które mogą służyć do oznaczania materiałów biurowych, kabli, sprzętu komputerowego, nośników danych, segregatorów, znaczków osobistych i mebli biurowych. Jest kompatybilny z komputerami z systemem Windows i Mac OS.

 

Model P-touch D600VP jest skierowany do firm, instytucji oraz indywidualnych użytkowników. Wyposażony jest w szeroką klawiaturę PC z wygodnymi klawiszami funkcyjnymi oraz duży, podświetlany kolorowy wyświetlacz z opcją podglądu wydruku i jego formatowania oraz wyświetlania komunikatów o wykonanych operacjach. Produkt ma wysoką prędkość drukowania 30 mm na sekundę i drukuje na etykietach o szerokości 3,5, 6, 9, 12, 18 mm i 24 mm. Pracę z urządzeniem ułatwia wbudowany automatyczny obcinak etykiet, który pozwala szybko wycinać produkowane oznaczenia.

 

Brother P-touch D6000VP pozwala na natychmiastowe i intuicyjne drukowanie - model oferuje 14 czcionek, 99 ramek, ponad 600 symboli i edytowalne projekty etykiet, a także umożliwia drukowanie kodów kreskowych, obrazów i danych z arkuszy kalkulacyjnych. Może być zasilany na dwa sposoby - za pomocą dołączonego zasilacza sieciowego lub sześciu baterii alkalicznych AA.

 

Drukarka P-touch D600VP obsługuje taśmę laminowaną Brother TZe i jest dostępna w komplecie z taśmą laminowaną (czarny nadruk na białym tle) o szerokości 24 mm i długości 4 m. Taśmy TZe składają się z sześciu warstw tworzących cienką i bardzo trwałą etykietę. Znaki nakłada się na nie za pomocą transferu termicznego i umieszcza między dwiema warstwami ochronnymi z PET (folia poliestrowa). To rozwiązanie chroni je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami i światłem słonecznym. Przeprowadzone testy pasów gwarantują wysoką jakość i wysoką trwałość. Nośniki są również wygodne w użyciu - charakteryzują się łatwą do zdzierania warstwą ochronną i dobrą przyczepnością.

 

Specyfikacja:

  • drukarka wyposażona w szeroką klawiaturę PC
  • duży kolorowy wyświetlacz z opcją podglądu wydruku
  • szybkość wydruku do 30 mm na sekundę
  • druk na etykietach o szerokości 3.5, 6, 9, 12, 18 oraz 24 mm
  • automatyczna wbudowana gilotyna do przycinania etykiet
  • do wyboru 14 czcionek, 99 ramek oraz ponad 600 symboli
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie